Çalışmayan Part'lar İçin Lütfen Videonun Altında Bulunan Sorun Bildir Seçeneğinden Bize Bildiriniz. Lütfen izlediğiniz filmlere yorum yapmayı unutmayınız. Görüşleriniz bizim için değerlidir. İstek Ve Görüşleriniz İçin Skype Adresimizi Ekleyebilirsiniz Skype: ultrahdsinema
BENZER FİLMLER

Alfa Kurt - Alpha - Türkçe Altyazılı Full HD 1080p İzle

-

Alpha

Alfa Kurt - Alpha - Türkçe Altyazılı Full HD 1080p İzle
 Editörün Önerisi
PUAN : 6.7
Alfa Kurt - Alpha - Türkçe Altyazılı Full HD 1080p İzle 6.7 / 10 13 kullanıcı oyu.
  • Vizyon: 2018
  • Ülke: ABD
  • İzlenme: 16139
  • Favori: 0
  • İMDB: 6.7
  • Kalite: 1080P
  • Altyazı
Alpha filmi konu olarak ilkel zamanlarda geçen bir hikayeyi anlatmakta. Yirmi bin yıl geriye gidilen film de, aynı ismi taşıyan Alpha adındaki gencin yaşadığı hayat mücadelesi ve olgunlaşması konu alınıyor. Alpha içinde yaşadığı kabilenin önde gelenleriyle birlikte kendini ispatlama yolunda ki önemli adımlardan olan ilk avına çıkar. Bu av sırasında meydana gelen aksilikler sonucu yara alır.
 Yaralanma sonrasında kendine geldiğinde yanında ava birlikte çıktığı kimse yoktur ve yalnız kalmıştır. Bu saatten sonra hayat Alpha için zorlu bir yaşam mücadelesine dönüşmüş, hayat da kalabilmek içinde bütün limitlerini zorladığı bir durum haline gelmiştir. Bulunduğu ortamda kendi imkanları ile zorda olsa hayata tutunmaya çalışır. Başına gelen aksilikler, zor mevsim şartları ve sonsuz bir çaresizlik duygusuyla baş etmesi gerekmektedir. Alpha hayatta kalmaya çalışırken bir gün sürüsünden ayrılarak kendisi gibi tek kalmış bir kurt ile karşılaşır. Zaman içerisinde karşılaştığı bu kurt ile bağ kuran genç bir taraftan da bulunduğu ortamdan kurtulup, evine ailesinin yanına dönebilmenin yollarını aramaktadır.
 Tür: Macera
Yorum Alanı 5 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
arif 10 Ekim 2018, Çarşamba
1080p diyorsun filme ama sinema çekimi olarak yayınlıyorsun ?
Ha pardon Videonun üstünde yazıyormuş sinama çekimi diye. Benim salaklığım.
Avatar
Üye
  alibey06 31 Ekim 2018, Çarşamba
estagfirullah ne salaklıgı bizzat gerizekalısın
Avatar
Ziyaretçi
Kadir 14 Ekim 2018, Pazar
ya bu film nezaman gelcek arkadaş 1080p 2 ay geçti halen çıkmadı gitti ne filmmiş böle yaa 10 oscar ödüllü film sanki valla hayret..
Avatar
Ziyaretçi
Alfa 16 Kasım 2018, Cuma
Efsane filmdiii beğenmeyen gitisn !
Avatar
Ziyaretçi
kede 29 Kasım 2018, Perşembe
ben hayatımda ılk defa bır flım ıcın yorum yazma zahmetınde bulunuyorum izlemeyen cok sey kaybeder